LACTOVIT MEN: Receptúra 3 v 1

Sprchovacie gély LACTOVIT MEN sú špeciálne vyvinuté pre starostlivosť o pánsku pokožku.

Ich exkluzívna receptúra 3 v 1, ktorá obsahuje aktívne zmäkčujúce zložky, je vhodná na:

  • Telo: predchádza suchej pokožke
  • Tvár: stará sa o pleť po holení
  • Vlasy: sú lepšie hydratované a jemné

 

LACTOUREA

Čoraz viac mužov trpí určitým druhom kožnej poruchy, z toho viac ako 55 % počas posledného roka. Preto stále viac mužov používa výrobky osobnej hygieny, ktoré sú špecifické pre pánsku pokožku.

Sprchovací gél Lactovit MEN LACTOUREA pre suchú pleť je REGENERAČNÝ gél s obsahom kyseliny mliečnej a čistej urey, ktorý sa stará o hĺbkovú regeneráciu pleti vďaka svojim ultra-hydratačným vlastnostiam. Jeho dvojitý účinok zadržiava vlhkosť, čím zabezpečuje intenzívnu hydratáciu a zároveň vytvára bariéru na udržanie hydratácie pokožky.

DEOACTION

Na udržanie silnej a mlado vyzerajúcej pokožky je nevyhnutné používať sprchovací gél, ktorý dokáže intenzívne posilniť a vyživovať pleť. Dosiahneme tým pokožku, ktorá je elastickejšia, pevnejšia a lepšie hydratovaná.

Sprchovací gél Lactovit MEN DEOACTION s dezodoračným účinkom posilňuje pokožku jej intenzívnou výživou a zároveň reguluje zápach, vďaka čomu zanecháva príjemný pocit sviežosti.

ACTIVE

V dôsledku každodennej bežnej alebo intenzívnej fyzickej aktivity sa narušuje vyváženie minerálnych solí na pokožke. Každému je jasné, že na vyváženie a hydratáciu nášho organizmu po určitej fyzickej činnosti je potrebné doplniť cukry a minerálne soli, o ktoré sme prišli. Niečo podobné platí aj pre našu pokožku.

Sprchovací gél Lactovit MEN ACTIVE obsahuje aktívne posilňujúce zložky, ktoré obnovujú rovnováhu minerálnych solí, aby bola naša pleť po fyzickej aktivite v rovnováhe a dobre hydratovaná.